برتری استقلال برابر فولاد با ورود فرهاد مجیدی

هفته هفدهم لیگ برتر، سپاهان خود را به پرسپولیس رساند!

در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر  تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال تهران از ساعت ۱۷:۳۰ با داوری کمیل غلامی کمک‌ها محمد رضا ابوالفضلی – حسین مرادی – علیرضا طاهرخانی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که بازی با برتری استقلال به پایان رسید.

ترکیب استقلال:  رشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری، احمد موسوی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته و مهدی قائدی

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیب فولاد: محسن فروزان، موسی کولیبالی، وحید حیدریه، عارف آقاسی، محمد میری، محمد آبشک، صالح حردانی، آیاندا پاتوسی، ساسان انصاری، فرشاد احمدزاده، لوسیانو پریرا

سرمربی: جواد نکونام

کارت زرد:

مهدی قایدی (۳۲)

محمد دانشگر (۴۵+۱)

شرح گل:

استقلال یک – فولاد صفر (دقیقه ۸۲: ارسلان مطهری): ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه نصیب استقلال شد که ضربه مهدی قایدی درون محوطه جریمه به دست موسی کولیبالی برخورد کرد و در ادامه نیز مدافع فولاد روی ارسلان مطهری مرتکب خطا شد که کمیل غلامی به سود استقلال اعلام ضربه پنالتی کرد. ارسلان مطهری پشت این توپ ایستاد و ضربه او به گوشه دروازه با وجود حدس درست فروزان به گل نخست استقلال تبدیل شد. مشاهده ویدئو 

لحظات حساس

 

دقیقه ۶: حرکت محمد نادری درون محوطه جریمه و برخورد او با عارف آقاسی باعث سرنگونی مدافع استقلال شد ولی کمیل غلامی اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.
دقیقه ۱۰: پرتاب اوت بازیکنان فولاد به درون محوطه جریمه با ضربه سر کولیبالی همراه شد که این توپ پس از برخورد به دیاباته در پشت محوطه جریمه به آیاندا پاتوسی رسید و شلیک سرضرب این بازیکن با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: حرکت خوب فولادی ها و پاس عالی شیمبا پشت مدافعین استقلال به ساسان انصاری رسید و ضربه چیپ این بازیکن از بالای سر رشید مظاهری در حال ورود به درون دروازه بود که سیداحمد موسوی مدافع استقلال توپ را از روی خط بیرون کشید و دروازه استقلال را از یک گل حتمی نجات داد.

دقیقه ۳۲: حرکت خوب استقلالی ها از سمت راست و نفوذ سیداحمد موسوی به درون محوطه جریمه باعث خلق یک موقعیت شد که پاس موسوی به قایدی با ضربه کم جان این بازیکن همراه بود که توپ او به کولیبالی برخورد کرد و این فرصت از دست رفت.

دقیقه ۳۸: توپ گیری خوب وریا غفوری در میانه میدان باعث خلق یک ضدحمله خطرناک شد که در ادامه پاس کاپیتان استقلال، دیاباته را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی ضربه چیپ این بازیکن ارتفاع لازم را نداشت که با واکنش خوب فروزان این توپ از دست رفت و در برگشت نیز مجددا دیاباته صاحب موقعیت شد ولی ضربه او در شرایطی که تعادل لازم را نداشت با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۵۸: ارسال سیداحمد موسوی به روی دروازه با ضربه سر شیخ دیاباته همراه شد ولی توپ او شدت لازم را نداشت و فروزان به راحتی ضربه او را مهار کرد.

دقیقه ۶۹: یک ضربه کاشته چسبیده به گوشه محوطه جریمه نصیب استقلال شد. مهدی قایدی این ضربه را به روی دروازه فرستاد که با ضربه سر شیخ دیاباته همراه شد ولی توپ مهاجم اهل مالی آبی پوشان با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۴: ارسال وحید حیدریه به روی دروازه با ضربه سر فرشاد احمدزاده همراه شد که توپ او به لوسیانو پریرا رسید و ضربه بسیار خطرناک این بازیکن از درون محوطه جریمه، با فاصله بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.