بهترین سریال‌های ترکی بر اساس نمره imdb

ممکن است ما فقط سریال‌های انگلیسی ساخته شبکه‌های معروف آمریکایی یا برتانیا را دوست داشته باشیم. اما چه بخواهیم و چه نخواهیم سریال‌های ترکی، کره‌ای و هندی هم مخاطبان خاص خود را دارند. ضمن اینکه معدود سریال‌هایی ساخت کشورهای اروپایی وجود دارند که اغلب ناشناخته باقی مانده‌اند، اما آنقدر خوب هستند که دست‌کمی از سریال‌های شبکه‌های معروف‌تر ندارند و حتی بعد از مدتی شبکه‌های آمریکایی آنها را بازسازی می‌کنند.

در این پست نگاهی می‌اندازیم به بهترین سریال‌های ترکی که مخاطب زیادی در ایران دارند و آنها را می‌توانید حتی از vodهای ایرانی هم ببینید. نمره Imdb گرچه معیار مطمئنی برای سنجش ارزش واقعی و یا میزان سرگرم‌کنندگی یک فیلم یا سریال نیست، اما به هر حال شاخصی برای تعیین میزان محبوبیت یک اثر است. پس در پست معرفی برترین سریال‌ها ترکی نمره imdb‌ هر سریال را نیز آورده‌ایم.

سریال قیام عثمان – Kurulus: Osman

 

۷.۷/۱۰

کارگردان: متین گونای – فتحی بایرام

بهترین سریال‌های ترکی

داستان سریال قیام عثمان

قیام عثمان (به ترکی استانبولی: کورولوش عثمان) سریالی اکشن محصول سال ۲۰۱۹ ترکیه و به کارگردانی متین گونای است. «قیام عثمان» درباره مبارزات داخلی و خارجی عثمان و چگونگی تأسیس و کنترل سلسله عثمانی است. این سریال مبارزات او را علیه بیزانس و مغول ها نشان می دهد که چگونه توانست استقلال خود را از سلطان رام تأمین کند تا یک کشور مستقل برقرار کند.

سریال قیام عثمان به کارگردانی فتحی بایرام در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال بوراک اوزچیویت، نورتین سونمز، ساروهان هونل، عایشهگل گونای , آلما ترزیچ به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال نفوذی Içerde

 

۸/۱۰

کارگردان: اولوچ بایراکتار
اکشن – پلیسی معمایی – محصول ترکیه – ۲۰۱۶ – دوبله شده

سریال نفوذی Içerde

داستان سریال نفوذی

نفوذی سریالی در ژانر پلیسی – معمایی محصول سال ۲۰۱۶ است. این سریال ترکیه ای در جشنواره های مختلف در ۱۴ رشته نامزد شد. داستان این سریال از این قرار است که دو مرد جوان بدون آنکه بدانند با هم برادرند در آکادمی پلیس مشغول تحصیل هستند. یکی از این دو برادر در بخش جرایم عمد و قاچاق مشغول است که باعث اخراج برادرش می شود.

سریال نفوذی به کارگردانی اولوچ بایراکتار در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و پلیسی معمایی می‌باشد. در این سریال چاغاتای اولوسوی، آراس بولوت اینملی، چتین تکیندور، نیهال گ کولداس، داملا کولبای , ییلدیری شاهینلر به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال دختر سفیر The Ambassador’s Daughter

 

۶.۴/۱۰

سریال دختر سفیر The Ambassador's Daughter

کارگردان: امره کاباکوساک

خانوادگی – عاشقانه – محصول ترکیه – ۲۰۱۹ – دوبله شده

داستان سریال دختر سفیر
دختر سفیر (به ترکی استانبولی: Sefirin Kızı) سریالی ترکی در ژانر درام و عاشقانه است که در سال ۲۰۱۹ به کارگردانی امره کاباکوشاک ساخته شده و توسط ان جی ام و او۳ مدیا پخش شد. داستان سریال «دختر سفیر» درباره سانجار و ناره است که از جوانی یکدیگر را دوست دارند، اما پدر ناره با ازدواج آن ها مخالفت می کرد. ناره و سانجار تصمیم می گیرند فرار کنند و مخفیانه ازدواج کنند. شب بعد از عروسی سانجار گمان می کند که ناره …

سریال دختر سفیر به کارگردانی امره کاباکوساک در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر خانوادگی و عاشقانه می‌باشد. در این سریال انگین اکیورک، نسلیهان آتاگول، اوراز کایگیلار اوغلو، ارهان آلپای , دوکان پولات به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال گودال Cukur
۷.۳/۱۰

کارگردان: اوزگور سویملی – سینان اوزترک
اکشن – هیجان انگیز – محصول ترکیه – ۲۰۱۷ – دوبله شده

سریال گودال Cukur

داستان سریال گودال

«گودال» سریالی در ژانر اکشن محصول سال ۲۰۱۷ است. این سریال برنده ۱۳ جایزه از جشنواره های مختلف شد. داستان این سریال از این قرار است که کنترل یکی از پردردسرترین محله های استانبول یعنی چوکور(گودال) در دست خانواده کوچاوالی هاست. این خانواده قانون مهمی دارد، عدم اجازه به پخش و مصرف مواد مخدر. ولی گروهی دیگر که به تصاحب این محله چشم دارد و میخواهند این قانون (منع مخدر) را بشکنند و…

سریال گودال به کارگردانی سینان اوزترک در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال آراس بولوت اینملی، ارکان کولچاک کوستندیل، اونر ارکان، رضا کوجااوغلو، کوبیلا آکا , مصطفی کیرانتپه به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال حلقه Halka
۸.۷/۱۰

سریال حلقه Halka

کارگردان: باشاک سویسال – ولکان کوکاتورک
اکشن – پلیسی معمایی – محصول ترکیه – ۲۰۱۹ – زیرنویس دارد

داستان سریال حلقه

سریال ترکیه ای حلقه در ژانر اکشن محصول سال ۲۰۱۹ است. داستان حلقه در مورد یک سازمان مافیایی است که تمام کارهای غیرقانونی ترکیه را کنترل می کنند. آنها از قدرت گرفتن یکی از اعضایشان واهمه دارند. برای همین اگر یکی از اعضا قدرت بگیرد، او را از میان بر می دارند. دو جوان به اسم کاعان و جهانگیر وارد یک عملیات انتقام بزرگ می شوند و …سریال حلقه به کارگردانی ولکان کوکاتورک در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و پلیسی معمایی می‌باشد. در این سریال سرکان چای اوغلو، هانده ارچل، کان ییلدیریم، هیزل سوباشی , نازان کسال به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال عشق اجاره ای Kiralik Ask
۷.۱/۱۰

کارگردان: متین بالک اغلو – دوریم یالچین
کمدی – عاشقانه – محصول ترکیه – ۲۰۱۵ – دوبله شده

سریال عشق اجاره ای Kiralik Ask

داستان سریال عشق اجاره ای

سریال عشق اجاره ای سریالی در ژانر کمدی/عاشقانه و محصول کشور ترکیه است. کارگردان این سریال؛ متین بالک اغلو پس از استقبال مخاطبان از فصل اول سریال، تصمیم به ساخت فصل دوم آن گرفت. الچین سانگو، باریش آردوچ و صالح بادمجی از بازیگران به نام این سریال هستند. سریال عشق اجاره ای موفقیت های فراوانی کسب کرده است، از جمله کسب ۱۲ جایزه در جشنواره چتر طلایی و جایزه بهترین مجموعه تلویزیونی کمدی در چهل و سومین جشنواره پروانه طلایی. این سریال همچنین در ۱۳ جشنواره مختلف کاندید شده است. عشق اجاره ای در ۱۱ کشور به نمایش در آمده است. داستان این مجموعه تلویزیونی درباره دافنه، دختر فقیری ست که با بی پولی و بدهی برادرش دست و پنجه نرم می کند، در این حین او از نریمان پیشنهادی دریافت میکند. پیشنهادی که آغاز ماجرای این سریال است. دافنه در یک مثلث مرگبار و عاشقانه قرار می گیرد و با این سوال مواجه می شود که آیا ما عشق را پیدا می کنیم یا عشق ما را؟

سریال عشق اجاره ای به کارگردانی دوریم یالچین در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر کمدی و عاشقانه می‌باشد. در این سریال الچین سانگو، باریش اردوچ، صالح بادمجی، نرگس کومباسار , صنم اوزتورک به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال تصادف Çarpisma
مناسب برای بالای ۱۷ سال

کارگردان: احمت کاتیکسیز – اولوچ بایرکتار
اکشن – هیجان انگیز – محصول ترکیه – ۲۰۱۹ – دوبله شده

سریال تصادف Çarpisma

داستان سریال تصادف

«تصادف» سریالی در ژانر اکشن محصول سال ۲۰۱۸ است. در این سریال بازیگرانی چون کیوانچ تاتلیتوغ، الچین سانگو، اونور سایلاک، ملیسا آسلی پاموک و آلپرن دویماز به ایفای نقش پرداخته اند. سریال تصادف در جشنواره های متعددی نامزد شد که در نهایت توانست برنده جایزه بهترین سریال درام از جشنواره بین المللی درام سئول شود. این سریال داستان زندگی قدیر آدالی، یک سرکمیسر را روایت می کند که مدیریت جرم های امنیتی برنامه ریزی شده استانبول دارد. در حالیکه زندگی خوشی با خانواده دارد در یک حمله ی تروریستی همسر و دخترش را از دست میدهد. به خاطر این اتفاقات خودش را مقصر میداند و عذاب می کشد. قدیر که به خاطر این عذاب از زندگی دل کنده با یک برخورد یا تصادف زندگی اش تغییر می کند. در تصادف، چهار زندگی و چهار نفر درگیر می شوند…

سریال تصادف به کارگردانی اولوچ بایرکتار در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال کیوانچ تاتلیتوغ، الچین سانگو، آلپرن دویماز، ملیسا اصلی پاموک، اونور سایلاک , روژدا دمیرر به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال کلاغ Kuzgun
۷.۷/۱۰

کارگردان: مورات آکسو – بهادیر اینجه
عاشقانه – خانوادگی – محصول ترکیه – ۲۰۱۹ – دوبله شده

سریال کلاغ Kuzgun

داستان سریال کلاغ

«کلاغ» سریالی در ژانر عاشقانه محصول سال ۲۰۱۹ است. این سریال در جشنواره بین المللی بیروت و جشنواره پروانه طلایی پنتن نامزد شد و از جشنواره گلدن پالم برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مرد با بازی «باریش اردوچ» شد. داستان این سریال درباره دو دوست و همکار پلیسی است که برای عملیات بزرگ دستگیری فروشنده مواد مخدر وارد عمل می شوند. به یوسف و رفعت پیشنهادی داده می شود که این شروع ماجراست….

سریال کلاغ به کارگردانی بهادیر اینجه در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر عاشقانه و خانوادگی می‌باشد. در این سریال باریش اردوچ، بورجو بیریجیک، خدیجه اصلان، کنر شاهین، احسن ایروغلو , ایپک اردم به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال حکیم اوغلو Hekimoglu
۷.۱/۱۰

کارگردان: هولیا گزر
کمدی – خانوادگی – محصول ترکیه – ۲۰۱۹ – دوبله شده

سریال حکیم اوغلو Hekimoglu

داستان سریال حکیم اوغلو

حکیم اوغلو فیلمی در ژانر کمدی محصول سال ۲۰۱۹ و کشور ترکیه است. داستان این سریال زندگی دکتری به نام آتش حکیم اوغلو را روایت می کند. او هم اکنون به عنوان متخصص عفونی و نفرولوژی در بیمارستان بنیاد خیریه که دوستش ایپک مدیر آن است مشغول به کار شده. دکتر حکیم اوغلو پزشکیست که برای مداوای بیماران با آنها ارتباط نزدیک برقرار میکند.

سریال حکیم اوغلو به کارگردانی هولیا گزر در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این سریال تموچین اسن، ابرو اوزکان، کان ییلدیریم , آیتاچ شاشماز به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال داستان ما Bizim Hikaye
۶.۲/۱۰

کارگردان: سردار گوزلکلی
خانوادگی – کمدی – محصول ترکیه – ۲۰۱۷ – دوبله شده

سریال داستان ما Bizim Hikaye

داستان سریال داستان ما

سریال حکایت ما، حکایت زندگی یه خانواده است که در یکی از محله فقیر شهر زندگی می کنند که در این خانواده فیلیز فرزند بزرگ خانواده همانند مادر آن ها شده است. بعد از آنکه مادرش خانه را ترک کرد و دیگر به خانه برنگشت و با داشتن یک پدر الکلی فیلیز بدون اینکه شکایتی داشته باشد از ۵ خواهر و برادر خود نگهداری می کند و به این شکل به زندگی خود ادامه می دهد….

سریال داستان ما به کارگردانی سردار گوزلکلی در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر خانوادگی و کمدی می‌باشد. در این سریال هازل کایا، بوراک دنیز، نسرین جوادزاده , رها اوزجان به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال فاتح Fatih
۶.۹/۱۰

کارگردان: سودت مرکان
اکشن – جنگی – محصول ترکیه – ۲۰۱۸ – دوبله شده

سریال فاتح Fatih

داستان سریال فاتح

بزرگترین آرزوی سلطان محمد خان، فتح قسطنطنیه است. شهر قدیمی که صدها سال بهش حمله شده اما نه توپ های قوی توانسته در دیوارهای قدرتمندش رسوخی ایجاد کند و نه خلیج اجازه ورود کشتی های دشمن را داده. اکنون محمد میخواهد که قسطنطنیه را تصرف کند…

سریال فاتح به کارگردانی سودت مرکان در سال ۲۰۱۸ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و جنگی می‌باشد. در این سریال کنعان ایمیرزالی اوغلو، چتین تکیندور، گورکان اویگون، بوشرا دولی , ارتان سابان به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال ستاره شمالی Kuzey Yildizi
۶.۷/۱۰

کارگردان: ارسوی گولر
عاشقانه – خانوادگی – محصول ترکیه – ۲۰۱۹ – دوبله شده

سریال ستاره شمالی Kuzey Yildizi

داستان سریال ستاره شمالی

ستاره شمالی: عشق اول فیلمی عاشقانه است که در سال ۲۰۱۹ به کارگردانی ارسوی گلر در ترکیه ساخته شد. داستان درباره ییلدیز است که تا زمانی که به یاد دارد عاشق کوزی است. او کسی را جز او ندیده است. خانواده ها نیز با یکدیگر دوست هستند. اما وقتی کوزی برای ادامه تحصیل در دانشگاه به استانبول می رود، همه چیز را فراموش می کند و به دنبال عشق دیگری می رود. وقتی خانواده او متوجه این موضوع می شوند، کوزی توسط همه افراد روستا و خانواده اش، ترد می شود. کوزی با زنی که دوست داشت ازدواج می کند و صاحب سه فرزند می شود. اما بیست سال بعد …

سریال ستاره شمالی به کارگردانی ارسوی گولر در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر عاشقانه و خانوادگی می‌باشد. در این سریال ایسمیل دمیرجی، اسلیهان گونر، گیزیم گونش، نیلسو برفین اکتس , اسلیهان کاپانساهین به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال عشق سیاه و سفید Siyah Beyaz Ask
۸.۱/۱۰

کارگردان: آلتان دلنمز – امیر خلیل زاده

سریال عشق سیاه و سفید Siyah Beyaz Ask

داستان سریال عشق سیاه و سفید

«عشق سیاه و سفید» سریال ترکیه ای در ژانر عاشقانه محصول سال ۲۰۱۷ است. این سریال در جشنواره گلدن پالم و دیگر جشنواره ها در ۸ رشته نامزد شد. در سریال عشق سیاه و سفید بازیگرانی چون ابراهیم چلیککول، محمد اوزونر، اجه دیزدر و… به ایفای نقش پرداخته اند. داستان این سریال درباره پزشکی است که همه علمش را فدای درمان انسانها کرده. او با شخصی آشنا می شود که به اندازه سیاه و سفید با هم متفاوت هستند و این شروع ماجراست…

سریال عشق سیاه و سفید به کارگردانی امیر خلیل زاده در سال ۲۰۱۸ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر خانوادگی و عاشقانه می‌باشد. در این سریال ابراهیم چلیککول، بیرچه آکالای، محمد اوزونر، کاهیت گوک، اجه دیزدر , دنیز جلیل اوغلو به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال خانه من Evim
۶.۶/۱۰

کارگردان: کاگری بایرک
عاشقانه – خانوادگی – محصول ترکیه – ۲۰۱۹ – دوبله شده

سریال خانه من Evim

داستان سریال خانه من

“خانه من” یا به زبان ترکی استانبلی اویم، یک سریال درام و جدید ساخت کشور ترکیهمی باشد که در سال ۲۰۱۹ تولید و به کارگردانی کاگری بایرک، کارگردان موفق ترکیه ساخته شده است. سریال “خانه من” توسط او جی مدیا تولید و توسط نتفلیکس منتشر شد. این سریال با نام “خانه شما سرنوشت شماست” نیز شناخته می شود. در این سریال بازیگرانی نظیر دمت اوزدمیر ابراهیم چلیککول ایفای نقش می کنند. اویم “خانه من” با الهام از کتاب دختری در شیشه، اثر دکتر گزلیرن بودایاچویلو ساخته شده است. افسانه عشق چالش برانگیز مهدی و زینب در این سریال به مخاطبان نمایش داده می شود. مهدی و زینب، هر دو پر از زخمهای روحی هستند که در کودکی متحمل شده اند و هر دو برای درمان زخم های خود در زندگی مبارزه می کنند. با گذشت سال ها این دو روح مجروح به هم احساس تعلق پیدا می کنند. این سریال، سفر دو نفره مهدی و زینب را حکایت می کند که حرف عشق را در فرهنگ لغات و ذهن بیننده بازنویسی می کند.

سریال خانه من به کارگردانی کاگری بایرک در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر عاشقانه و خانوادگی می‌باشد. در این سریال دمت اوزدمیر، ابراهیم چلیککول، چنگیز آیدوغان، ابنچنور داسته میر , نورسیم دمیر به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال محافظ The Protector
۷.۴/۱۰

اکشن – علمی تخیلی – محصول ترکیه – ۲۰۱۸ – زیرنویس دارد

سریال محافظ The Protector

داستان سریال  محافظ

محافظ ، نام سریالی اکشن و فانتزی می‎باشد که توسط بینور کاراولی ساخته شده است. در خلاصه داستان این سریال آمده است ، مردی جوان به نام هاکان به واسطه‎ی یک طلسم تاریک دارای قدرت‎های ماورائی و خارق‎العاده می‎شود و سعی می‎کند حقیقتی پنهان را از گذشته ی خود به بیرون بکشد و شهرش را نجات دهد. اما…

سریال محافظ در سال ۲۰۱۸ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و علمی تخیلی می‌باشد.


سریال الف Alef
۸.۲/۱۰

کارگردان: امین آلپر
اکشن – ماجراجویی – محصول ترکیه – ۲۰۲۰ – دوبله شده

داستان سریال الف

سریال الف در ژانر اکشن محصول سال ۲۰۲۰ است. این سریال ترکیه ای به دلیل بازیگر، دیالوگ و کارگردانی خوبی که دارد توانسته نظر مخاطبین را به خود جلب کند. داستان این مینی سریال تلویزیونی از این قرار است که جنازه ای در بندر استانبول یافت می شود و تحقیقات آغاز می شود. قتل های بسیاری پس از آن رخ می دهند. دو کاراگاه مسئولیت تحقیقات را به عهده می گیرند.

سریال الف به کارگردانی امین آلپر در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال کنعان ایمیرزالی اوغلو، احمد ممتاز تایلان، ملیسا سوزن، موفید کایاجان , خدیجه اصلان به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال بابیل Babil
۷.۲/۱۰

کارگردان: اولوچ بایرکتار
خانوادگی – عاشقانه – محصول ترکیه – ۲۰۲۰ – دوبله شده

سریال بابیل Babil

داستان سریال بابیل

سریال بابیل سریالی در ژانر درام است که در سال ۲۰۲۰ در ترکیه ساخته شده است.کارگردان این سریال اولوچ بایرکتار و نویسندگان آن نوکت بیکچی و اوزلم یوکلاین می باشند. این سریال توسط استار تی وی خریداری شد و با خرید این سریال موفقیت خوبی بدست آورد. این مجموعه تلویزیونی در بین ۱۰ برنامه دیگر در لیست گروه”آ.ب” به اولین برنامه تبدیل شد. سریال به بررسی زندگی ایرفان(هالیت ارگانچ) می پردازد. ایرفان یا عرفان یک استاد دانشگاه است. اما به دلایلی او را از دانشگاه اخراج میکنند و در همین زمان پسرش بیمار میشود و عرفان برای درمان او به پول زیادی نیاز دارد ؛ او از یک دوست قدیمی برای حل مشکلش کمک می خواهد و برای به دست آوردن پول مجبور می شود وارد یک گروه مافیایی می شود و …

سریال بابیل به کارگردانی اولوچ بایرکتار در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر خانوادگی و عاشقانه می‌باشد. در این سریال هالیت ارگانچ، اوزان گون، آسلی انور، بیرچه آکالای , نور فتاح اوغلو به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال ظهور امپراتوری ها: عثمانی Rise of Empires: Ottoman
۸/۱۰

کارگردان: امرا شاهین
اکشن – جنگی – محصول ترکیه – ۲۰۲۰ – زیرنویس دارد

سریال ظهور امپراتوری ها: عثمانی Rise of Empires: Ottoman

داستان سریال ظهور امپراتوری ها: عثمانی

“ظهور امپراتوری ها: عثمانی” یک مستند تاریخی ترکیه ساخته سال ۲۰۲۰ و به کارگردانی امرا شاهین و نوشته شده توسط کلی مک فرسون می باشد. ستارگان این فیلم جم یگیت اوزوموغلو و توماسو باسیلی می باشند. فصل اول از ۶ قسمت تشکیل شده است که برای از شبکه نتفلیکس انتشار یافت. داستان درباره سلطان محمود دوم می باشد که یک کارزار حماسی برای به دست گرفتن پایتخت بیزانس قسطنطنیه راه اندازی می کند و سیر تاریخی را قرن ها به نام خود ثبت می کند.

سریال ظهور امپراتوری ها: عثمانی به کارگردانی امرا شاهین در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و جنگی می‌باشد. در این سریال جم یگیت اوزوموغلو، توماس باسیلی، سلیم بایرکتار، بیرکان سوکولو , عثمان سونانت به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال آتیه Atiye
۷.۸/۱۰

کارگردان: اوزان آشیکتان – گوننک یویانیک
عاشقانه – خانوادگی – محصول ترکیه – ۲۰۱۹ – دوبله شده

سریال آتیه Atiye

داستان سریال آتیه

سریال هدیه محصول کشور ترکیه در سال ۲۰۱۹ توسط اوزان آشیکتان ساخته شده است. این سریال برای شبکه نتفلیکس ساخته شده. از بازیگران به نام این سریال می توان به برن سات بازیگر توانا و سوپر استار ترکیه ای نام برد. این بازیگر در سریال عشق ممنوع و فیلم دنیای من هم بازی کرده است. برای بازی در سریال عشق ممنوع چندین بار برنده جایزه شده. هدیه یک سریالیست خوش بین درباره روابط انسانها. داستان سریال هدیه درباره دختر جوان نقاشی است که همراه خانواده و نامزدش زندگی شادی داد. او به یک سفری می رود و در این سفر متوجه رازی از یک مکان می شود که به گذشته اش ارتباط دارد.

سریال آتیه به کارگردانی گوننک یویانیک در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر عاشقانه و خانوادگی می‌باشد. در این سریال برن سات، مهمت گونسور، متین آکدولگر، ملیسا شنولسون , باشاک کوکلوکایا به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال بهزاد چ Behzat Ç
۸.۷/۱۰

کارگردان: سردار آکار
اکشن – ماجراجویی – محصول ترکیه – ۲۰۱۰ – زیرنویس دارد

سریال بهزاد چ Behzat Ç

داستان سریال بهزاد چ

دادستان کل، بهزاد، به همراه بقیه پلیس ها سعی در حل قتل های تاریک در آنکارا دارند.

سریال بهزاد چ به کارگردانی سردار آکار در سال ۲۰۱۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال اردال بیسیکچوگلو، اینانچ کونوکچو، برکان سال، فتیح آرتمن , سدا باکان به هنرمندی پرداخته‌اند.


سریال معصوم Masum
۸.۵/۱۰

خانوادگی – اجتماعی – محصول ترکیه – ۲۰۱۷ – دوبله شده

سریال معصوم Masum

داستان سریال معصوم

جودت کمیساریای بازنشسته و همسرش ، بازنشستگی خود را در مزرعه ای دور از شهر سپری می کنند. ناگهان این آرامش با ورود پسر کوچکشان بهم می ریزد.

سریال معصوم در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد.


سریال Subat (2012– )

نمره ۸.۱

سریال شوبات روایت گر داستان مردی است که در کوچه پس کوچه های شهر استانبول حضور دارد و سعی می کند تا با کلاهی که بر روی سرش کشیده است کسی او را نشناسد، چون وی عدالت می خواهد. در این میان عاشق زنی به نام یامور می شود و داستان سریال به جلو می رود…


سریال Ezel (2009–۲۰۱۱ )

نمره ۸.۶

عامر با دختری بنام آیسان دوست است. سردار، پدر آیسان به کمک دو دوست عامر به نامهای چنگیز و علی و به کمک خود آیسان، وی را طعمه یک دسیسه از پیش برنامه ریزی شده برای سرقت از یک قمارخانه قرار داده و او با خیانت دوستانش به عنوان گناهکار راهی زندان می‌شود. عامر طی یک حادثه آتش سوزی در زندان به شدت دچار سوختگی می‌شود، اما به کمک فردی بنام رامیز و طی یک جراحی پلاستیک، چهره اش تغییر میابد. دوستان عامر با فرض مرگ او در حادثه زندان او را به دست فراموشی می‌سپارند، غافل از اینکه عامر با چهره و نام جدید ایزل به قصد انتقام گیری دوباره وارد جمع دوستانه آنها شده‌است.


سریال Poyraz Karayel (2015– )

نمره ۸

پویراز مردی که به آخر خط رسیده او همه چیزیش رو از جمله کارش ، همسرش و پسرش رو از دست داده ولی علا رغم همه ی این مشکلات تونسته سر پا بایسته . پسر پویراز که خیلی برای او اهمیت داره در دستای پدر زنش هستش او که در فکر گرفتن پسرش بود از طرفه مافوق سابقش با یه پیشنهاد رو به رو میشه که مجبور میشه قبولش کنه . پیشنهاد مافوق سابق پویراز نزدیک شدن اون به شخصی بنام باهریه که پدر مافیا هستش در این میان او با دختری بنام عایشه گل آشنا میشه و کم کم به اون دل می بنده در حالی که نمی دونه اون دختر ….


سریال Içerde (Insider) (2016–۲۰۱۷ )

نمره ۸

پس از ناپدید شدن پسربچه‌ای به نام امید، مادرش سعی می‌کند که با خاطرات او به زندگی ادامه ‌دهد. از سوی دیگر، سارپ (برادر امید) خود را برای گم شدن او سرزنش می‌کند. سارپ ییلماز که به تازگی از آکادمی پلیس فارغ‌التحصیل شده‌است، به ناچار باید با گذشته تاریک پدرش مواجه شود و…


سریال Kara Sevda (2015– )

نمره ۷.۱

کمال یک مهندس معدن جوان و فقیر است . برای به دست آوردن روزی خودش ، به همراه کارگرانش ، در اعماق زمین در حال تلاش و جدال است . کمال فقیر است ولی غرور زیادی داره . یک روز دختری به اسم نیهان رو از خطر غرق شدن نجات میده . به این ترتیب با او آشنا میشه و زندگیش تغییر میکنه . بعد از این تغییر بزرگ او مجبور به ترک استانبول میشه و در جایی دیگر ، در یک معدن مشغول به کار میشه . یک روز فاجعه ای در معدن برای او و کارگرانش رخ میده . سال ها بعد از این اتفاق او …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.