سی‌ان‌ان: احتمالاً تاریخ‌دانان از ترامپ به عنوان یکی از بدترین رؤسای جمهور آمریکا یاد خواهند کرد

شبکه آمریکایی سی‌ان‌ان با استناد به میزان مقبولیت دونالد ترامپ در نظرسنجی اعلام کرد که احتمالاً تاریخ‌دانان از وی به عنوان یکی از بدترین رؤسای جمهور این کشور یاد خواهند کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، موسسه گالوپ در یک نظرسنجی جدید اعلام کرد که میزان مقبولیت ترامپ در میان شهروندان آمریکایی به 38 درصد و میزان عدم مقبولیت وی به 57 درصد رسیده است.

میانگین نظرسنجی‌های مشابه نشان می دهد که میزان مقبولیت ترامپ در حدود 40 درصد، در حالی که عدم مقبولیت وی توسط مردم بالاتر از 55 درصد است.

شبکه سی ان ان بر این اساس اعلام کرد، اگر ترامپ در ماه نوامبر از رقیبش جو بایدن عقب بیافتد، دیگر نباید فقط نگران باختن دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به وی باشد، بلکه باید نگران این واقعیت نیز باشد که احتمالاً کتاب‌های تاریخ از وی به عنوان یکی از رؤسای جمهور آمریکا با نرخ مقبولیت بسیار پایین و چه بسا یکی از بدترین رئیس‎جمهورهای این کشور یاد کنند.

احتمالاً مورخان پایان دوره نخست ریاست‌جمهوری ترامپ را کاملاً منفی ارزیابی خواهند کرد، بطوری که به گفته کارشناسان، به نظر می‌رسد شانس ترامپ در بدست آوردن موفقیت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بسیار پایین باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.