لیونل مسی ماندنی شد

بعد از کش و قوس‌های فراوان و شایعات زیادی که درباره آینده لیونل مسی مطرح شده بود، این فوق ستاره آرژانتینی دقایقی پیش در مصاحبه ای با سایت گل به شکل رسمی اعلام کرد که یک فصل دیگر به کارش در نوکمپ ادامه خواهد داد.

در اینجا میتوانید خلاصه متن مصاحبه لیونل مسی با سایت گل را بخوانید.

 

من به باشگاه و رئیس اطلاع دادم که می خواهم بروم. من در تمام سال این موضوع را به او گفتم. اعتقاد داشتم که زمان رفتن فرارسیده است. احساس کردم که باشگاه به بازیکنان جوان و جدیدتری احتیاج دارد. در واقع معتقد بودم که زمان حضور من در بارسلونا به پایان رسیده است. بسیار متاسف شدم چراکه همیشه گفته بودم می‌خواهم به کارم در اینجا پایان دهم.

سال بسیار سختی بود. من در تمرینات بازی ها و رختکن سختی زیادی را تحمل کردم. همه چیز برایم دشوار شد و زمان به گونه‌ای پیش رفت که به دنبال جاه‌طلبی جدیدی باشم. به خاطر شکست مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا این تصمیم را تگرفته بودم بلکه مدتها بود که به آن فکر می کردم.

بارها این موضوع را به رئیس باشگاه اعلام کردم اما او هر مرتبه می‌گفت که در پایان فصل می‌توانم در این باره تصمیم گیری کنم که می خواهم بمانم یا بروم اما او نهایتاً به قول خود عمل نکرد.”

 

مسی ادامه داد: ” در طول سال من بارها به رئیس گفتم که می‌خواهم بروم. زمان آن فرا رسیده بود که اهداف و مسیرهای جدیدی را تجربه کنم. با این حال او دائما می گفت که حالا وقتش نیست، بعداً در این باره صحبت خواهیم کرد. او هیچ سرنخی از چیزهایی که می‌گفت را در اختیار من نگذاشت. ارسال برو فکس یک اقدام بود که به شکل رسمی اعلام کنم که می خواهم بروم. قصد داشتم از بند قرار دادم استفاده کنم و جدا شوم.

این درخواست من یک هرج و مرج و یا مخالفت با باشگاه نبود بلکه فقط راهی برای اعلام رسمی این موضوع بود چرا که تصمیمم را گرفته بودم. اگر بروفکس را نمی فرستادم، مثل این بود که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است و من قصد دارم بند یک سال حضور اختیاری در بارسا را قبول کرده و با این تیم ادامه دهم. آنچه باشگاه می گوید این است که من این درخواست را تا قبل از تاریخ 10 ژوئن اعلام نکردم. ما آن زمان در وسط مسابقات بودیم و امکان این کار وجود نداشت.

جدا از همه اینها رئیس همیشه به من می‌گفت وقتی فصل به پایان رسید شما می توانید درباره این که بمانید یا جدا شوید تصمیم‌گیری کنید. او اما هیچ تاریخ را اعلام نکرد و فقط کارش به این دلیل بود که من دیگر بحث کردن را ادامه ندهم. هیچگاه نمی خواستم مبارزه ای را با باشگاه شروع کنم و علیه آن جنگ راه بیندازم.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.